Kampanya Katılım Şartları

Tsg Elektronik Ticaret Ve Pazarlama Sanayi Limited Şirketi tarafından (bundan böyle Ekmekcell olarak anılacaktır.) aşağıda belirtilen hususlar Ekmekcell ve hem bireysel hem de kurumsal müşteri tarafından kabul edilmiştir.

Kullanıcı kayıt olmadan satın al bölümünden satın alabilir.

Her ilde toplamda müşteriler tarafından en az 500 adet Ekmekcell (ekmek) alındığında, ekmekler o zaman dağıtılır ve müşteride ekmeğim nerde butonundan dağıtıldığı ve 500 sayısına ulaşıldığı an görebilir. 500 ekmek sadece bir kişi tarafından değil, birden fazla kişiler tarafından satın alınıp toplam adete ulaştığında da geçerli olacaktır. Göndermiş olduğu ilin 500 ve katmanlarında olup olmadığını illere göre Ekmekcell sayılarımız butonundan takip edebilir ve buradan görüntülene bilinir.

 Ekmekcell ’de kullanıcı bu sözleşmedeki hükümlere uyacağını kabul ve taahhüt eder.

 Kullanıcılar, kullandığı kredi kartı ile güvenli bir şekilde satın alma gerçekleştirir. Ve bu satın alma kredi kartı bilgilerini sadece ilgili banka görebilir

Kullanıcı İsim soyadı, adres bilgileri, iletişim bilgilerini satın alırken girer ve kullanıcı sözleşmesini kabul edip onaylar.

Kullanıcı tarafına sağlanan e-posta adreslerine, cep telefonlarına,  Ekmekcell  tarafından kampanya ve teklifleri bildiren reklam, e-postalar ve mesaj gönderilebilir, bu tarz bilgilendirme reklamları almayı kabul eder.

 Kullanıcı Ekmekcell ’den aldıkları ekmekleri istediği ile yönlendirebilir.

 Kullanıcı almış olduğu ekmeklerin ücretini Ekmekcell'e kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapar.

 Ekmekcell sitesinde sistemin çalışması için gerekli bir teknoloji olan çerezlerin kullanımını kabul eder.

  Ekmekcell  sistemin duraklatılması veya tamamen durdurulması hakkını, kullanıcıların siteye erişiminin duraklatılması veya tamamen engellenmesi hakkını saklı tutar.

  Ekmekcell sistemin güvenli ve hatasız olarak çalışması için gerekli özeni ve çalışmaları yapmakla beraber, herhangi bir elektronik aksama ve İnternet zayıflığı yüzünden hizmet aksaması durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmez ve bunu taahhüt etmez.

  Ekmekcell geçmişe dönük olarak hizmet çetelesini ve verilerini tutmak zorunda değildir. Sorumluluğu sadece güncel kabul edilecek verilerin tutulması ile sınırlıdır.

  Ekmekcell istediği zaman, kullanıcılara haber vermeksizin, fiyatlarda değişiklik yapma, değiştirme ve sona erdirme hakkına sahiptir. Ancak satın alınan ve parası ödenen ekmekler alındığı gün ücreti ne ise aynen geçerlidir.

www.ekmekcel üzerinden satın alınan ekmekler, şirketimize üye olan fırın işletmelerine dağıtımı yapılarak yerlerine ulaştırma görev bilincinde olacak olup, bunu yaparken de tamamen şeffaf bir şekilde sistemi dizayn etmektedir. Bu şeffaflığı müşterilerine sitemiz üzerinden takip etme olanağı sağlamaktadır.

Bu şeffaflığı sağlarken, www.ekmekcell.com' dan alışveriş yapılıp, Askıya bırakılan ekmekleri, hem Ekmekcell'e hem de üye fırın işletmelerimize güvenmeyi kabul edilmiş sayar ve fırınlarda askıda ekmek nasıl güvenilip askıya ekmek bırakılıyorsa, aynı şekilde de hem şirketimize hem de fırın işletmelerimize güven esaslı bir şekilde güvenir ve birlikte bu uygulamayı yapmayı kabul eder.

Ekmekcell ’den satın alınan ekmeklerin, müşteriye verilecek olan belgeler;


- 1 âdet satın alınıp askıya bırakıldığında, Bronz gönüllü belgesi almaya hak kazanır.

- 5 adet satın alınıp askıya bırakıldığında, Gümüş gönüllü belgesi almaya hak kazanır.

- 10 adet satın alınıp askıya bırakıldığında, Altın Gönüllü belgesini almaya hak kazanır.

- 81 ile 81 adet kampanyalı sepeti satın alınıp askıya bırakıldığında, 81 şehirlerin gönüllüsü belgesi almaya hak kazanır.

- 81 ile 405 adet kampanyalı sepeti satın alınıp askıya bırakıldığında, 405 Şehirlerin Gönüllüsü belgesini almaya hak kazanır.

- 81 ile 810 adet kampanyalı sepeti satın alınıp askıya bırakıldığında, 810 Şehirlerin Gönüllüsü belgesini almaya hak kazanır.

- 81 ile 8.100 adet kampanyalı sepeti satın alınıp askıya bırakıldığında, 8.100 Şehirlerin Gönüllüsü belgesini almaya hak kazanır.

- 81 ile 81.000 adet kampanyalı sepeti satın alınıp askıya bırakıldığında, 81.000 Şehirlerin Gönüllüsü belgesini almaya hak kazanır.

Belgelerinizi www.ekmekcell.com üzerinden, belgenizi indirmek için telefon numaranızı yazdıktan sonra, ardından telefonunuza gelecek doğrulama sms'i ile kimliğinizi doğrulayıp belgenize güvenli bir şekilde ulaşıp, indirebilir ve teşvik amaçlı sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Ekmekcell, www.ekmekcell.com üzerinden hak edilen belgelerin, müşterinin ister internette ya da istenilen sosyal medyada paylaşılmasına izin verir.

81 ile başlayan sepetler sadece kampanyanın adıdır. 81 ilimize ithafken yapılan bu sepetler, mevcut Ekmekcell sisteminde kaç il üyemiz mevcutsa, o iller arasında otomatik paylaşım yapar, en son ile ise geriye kalan ekmek sayısını biraz daha fazla paylaşımı yapıp sistemde bulunan tüm illere dağıtımını sağlar. Fırın işletme sayısı ise Ekmekcell 'in uygun gördüğü üye fırınlarına müşterinin satın aldığı adetler sayısı ne kadarsa o kadarını dağıtır. Ancak fırın işletmesi üyelere paylaştırma fırın sayısını ise Ekmekcell belirler ve dağıtır.

81 ile başlayan sepetleri seçilip satın alındığında, sistemimizde 81 il olma zorunluluğu yoktur. Ancak 81 ile yakın üye illerimiz vardır. Yine de 81 kampanyalı sepetleri satın aldığı durumda mutlaka hak ettiği belgeyi elde eder ve sistem üzerinden indirebilir.

Hak ettiği bu belgeleri belgelerim menüsünden indirebilir ve sosyal medyada paylaşılmasına izin verilir.

Askıda ekmek abone olmak isteyen müşterilerimiz, Askıda Ekmek aboneliği butonundan kredi kartına sistem üzerinden talimat vererek istediği sayı adedince abone olabilir. Abone olduktan sonra her ay düzenli olarak, kaç adet sayı belirtmişseniz, o sayı kadar ve yazmış olduğunuz ilin ücreti üzerinden ekmek ücreti alınır. Aboneliği iptal ettirmek için bilgi@ekmekcell.com adresimize isim, soy isim, adres ve telefon numaranızı yazıp ekmekcell aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum yazıp gönderdikten sonra yeni bir aya geçtiğimizde aboneliğiniz iptal olacaktır. Ya da 08503045570 numaralı hattımızı arayıp da aboneliğinizi iptal ettirebilir.