Hakkımızda


Tsg Elektronik Ticaret Ve Pazarlama Sanayi Limited Şirketi tarafından, Türkiye genelinde askıda ekmek geçmişi olan ve potansiyeli olan fırınlarımızda büyük bir organizasyon sağlayıp, Askıda Ekmeği teknolojiye uyarlayıp bu alt yapıyı ortaya çıkarmıştır.


Askıda Ekmek; günümüz teknolojisinde, insanlarımızın dikkatine sunarak, isteyen herkesin bu sistemi kullanmasına imkân tanımak istedik. Ekmek satan bir kuruluş olarak, planımız bu sistemi ülkemizde etkin hale getirerek, herkesin bu olaya duyarlılığının artmasını sağlamaktır.


Ekmekcell sadece Askıda Ekmek Kampanyası değil, Ekmeğin misyonunu ön planda tutup, daha birçok projeyi buradan hayata geçtiğine tanık olacağınız, ilginç bir sistem sunumu ile karşınızda olacağız. Askıda ekmek günümüzde ihtiyacı olan insanlarımıza destek verilmesinin yanında, bir başka değeri de alım gücünün zayıf olduğu insanlarımıza ekmek desteği verilmesi olayıdır. Bundan sadece ihtiyaç sahibi insanlarımıza değil, hiç olmazsa alım gücü düşük olan vatandaşlarımızın bütçesine ekmek desteği ile ailelere katkı sağlanarak, devletimizin sosyal devlet anlayışını örnek alarak planlanmıştır.


İster kurumsal bir firma olarak, ister bireysel olarak isteyen herkes ekmekcell’den ekmek satın alıp, istediği illere gönderilir. Şirket alımlarınızı ya da bireysel alımlarınızı sitemizde yayınlayıp,1 adetten sınırsız âdete kadar ekmek satın alan herkesi birer ekmekcell gönüllüsü ilan ederek, kendilerine Ekmekcell Gönüllüsü Belgesi düzenleyip, belgelerim kısmından bunu indirebilir, ve sosyal medyadan bunu paylaşarak, insanlarımızı teşvik edebilirsiniz.Misyonumuz

İlk aşamada, Ülkemizde Askıda Ekmek kampanyasını, teknolojiye uyarlayıp isteyen herkesin bu sistemi kolaylıkla erişerek, kullanmasına imkân tanımak ve bu sayede insanlarımıza iyilik hareketi başlatarak, geliri azami olan bütçelere katkı sağlamak.


Vizyonumuz


Ekmekcell markamızla, tüm yurdumuzda büyük bir sosyal uyanışı sağlayıp, akabinde her bireyimize ekonomik katkı sağlamak olacaktır.