Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ekmekcell "Türkiye'nin Dijital Ekmeği" Sloganımız ile yola çıkıp, Ekmekcell üye fırın işletmelerimizden indirimli ekmek alınmasını sağlayan ve bu yapıyı dijital şekiilde kayıt altına alıp, Ekmekcell Elektronik Ticaret Ve Pazarlama Sanayi Limited Şirketi güvencesi ile başlı başına sosyal sorumluluk projesini şirket misyonumuz olarak yola çıktık.

 

Askıda Ekmek, günümüz teknolojisine uyarlanıp, bunu insanlara sunarak, isteyen herkesin bu sistemi kullanmasına imkân tanımak istedik. Ekmek satan bir kuruluş olarak, planımız bu sistemi ülkemizde etkin hale getirerek, herkesin bu olaya duyarlılığının artmasını sağlamaktır.

 

Ekmekcell Dijital Kart İle Bireylerin İndirimli Ekmek Almasını ve Bunu Kayıt Almasını Sağlayan Bir Projedir. Ekmeğin misyonunu ön planda tutup, daha birçok projeyi buradan hayata geçtiğine tanık olacağınız, ilginç bir sistem sunumu ile karşınızda olacağız. 

 

İster kurumsal bir firma olarak, ister bireysel olarak isteyen herkes Ekmekcell’den ekmek satın alıp, istediği illerdeki bulunan fırın işletmesi üyelerimize gönderebilir. Şirket alımlarınızı ya da bireysel alımlarınızı sitemizde yayınlayarak,1 adetten sınırsız âdete kadar alan herkesi, birer ekmekcell gönüllüsü ilan ederek, kendilerine Ekmekcell Gönüllüsü Belgesi düzenleyip, belgelerim kısmından bunu indirebilir, ve sosyal medyadan bunu paylaşarak, insanlarımızı teşvik edebilirsiniz.

 

 

Misyonumuz

Ekmeğimizi günümüz teknolojisine uyarlayıp, Türkiye'nin Dijital Ekmeği Sloganı ile Ülkemizde sofralarımızın baş tacı olan ekmeğimizi arşivleyerek, ne kadar alındığını ve Dijital kart ile İndirimli alınarak Ülke ekonomisine büyük bir katkı sağlamak en büyük misyonumuzdur. 

 

Vizyonumuz

 

Ekmekcell ile tüm yurdumuzda ekmeği dijital hale getirerek, ekonomiye halkımızla beraber yön vermek ve büyük bir sosyal uyanışı sağlamak.