HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Tsg Elektronik Ticaret Ve Pazarlama Sanayi Limited Şirketi tarafından, Türkiye genelinde askıda ekmek geçmişi olan fırınlarımızda büyük bir organizasyon sağlayıp, Askıda Ekmeği teknolojiye uyarlayıp bu alt yapıyı ortaya çıkarmıştır.

 

Askıda Ekmek günümüz teknolojisine uyarlayıp, bunu insanlara sunarak, isteyen herkesin bu sistemi kullanmasına imkân tanımak istedik. Ekmek satan bir kuruluş olarak, planımız bu sistemi ülkemizde etkin hale getirerek, herkesin bu olaya duyarlılığının artmasını sağlamaktır.

 

Ekmekcell sadece Askıda Ekmek Kampanyası değil, Ekmeğin misyonunu ön planda tutup, daha birçok projeyi buradan hayata geçtiğine tanık olacağınız, ilginç bir sistem sunumu ile karşınızda olacağız.

 

İster kurumsal bir firma olarak, ister bireysel olarak isteyen herkes ekmekcell’den ekmek satın alıp, istediği illerdeki bulunan fırın işletmesi üyelerimize gönderebilir. Şirket alımlarınızı ya da bireysel alımlarınızı sitemizde yayınlayarak,1 adetten sınırsız âdete kadar alan herkesi birer ekmekcell gönüllüsü ilan ederek, kendilerine Ekmekcell Gönüllüsü belgesi düzenleyip, belgelerim kısmından bunu indirebilir, ve sosyal medyadan bunu paylaşarak, insanlarımızı teşvik edebilirsiniz.

 

 

Misyonumuz

İlk aşamada, Ülkemizde Askıda Ekmek kampanyasını, teknolojiyi uyarlayıp isteyen herkesin bu sistemi kolaylıkla erişerek, kullanmasına imkân tanımak ve bu sayede insanlara iyilik hareketi başlatmak.

 

Vizyonumuz

 

Ekmekcell markamızla, tüm yurdumuzda büyük bir sosyal uyanışı sağlayıp, akabinde her bireyimize farklı projelerimizde fayda sağlamak olacaktır.