Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ekmekcell "Türkiye'nin Dijital Ekmeği" Sloganımız ile yola çıkıp, Ekmekcell üye fırın işletmelerimizden Askıda Ekmeğin Teknolojik Hali sloganı ile yola çıkıp, Askıya Dijital platformda ekmek bırakılmasını sağlayan ve bu yapıyı dijital şekilde kayıt altına alıp, başlı başına sosyal sorumluluk projesi olarak misyonumuz haline getirip yola çıktık.

 

Askıda Ekmek, günümüz teknolojisine uyarlanıp, bunu insanlara sunarak, isteyen herkesin bu sistemi kullanmasına imkân tanımak istedik. Planımız bu sistemi ülkemizde etkin hale getirerek, herkesin bu olaya duyarlılığının artmasını sağlamaktır.

 

Ekmekcell Dijital Kart ile bireylerin askıya ekmek bırakarak bunu kayıt almasını sağlayan bir projedir. Ekmeğin misyonunu ön planda tutup, daha birçok projeyi buradan hayata geçtiğine tanık olacağınız, ilginç bir sistem sunumu ile karşınızda olacağız. 

 

İster kurumsal bir firma olarak, ister bireysel olarak isteyen herkes Ekmekcell’den ekmek satın alıp, istediği illerdeki bulunan muhtarlıklar aracılığı ile fırın işletmesi üyelerimizden ihtiyaç sahibi temassız Ekmekcell kart ile ekmeğini temin edebilecektir. Şirket alımlarınızı ya da bireysel alımlarınızı sitemizde yayınlayarak, 1 adetten sınırsız âdete kadar alan herkesi, birer ekmekcell gönüllüsü ilan ederek, kendilerine Ekmekcell Gönüllüsü Belgesi düzenleyip, belgelerim kısmından bunu indirebilir, ve sosyal medyadan bunu paylaşarak, insanlarımızı teşvik edebilirsiniz.

 

 

Misyonumuz

Ekmeğimizi günümüz teknolojisine uyarlayıp, Türkiye'nin Dijital Ekmeği Sloganı ve Askıda Ekmeğin Teknolojik Hali ile Ülkemizde sofralarımızın baş tacı olan ekmeğimizi arşivleyerek, ne kadar alındığını ve Dijital kart ile Askıya ekmek bırakılarak sosyal sorumluluk projesi haline getirip Ülke ekonomisine ve insanlığa büyük bir katkı sağlamak en büyük misyonumuzdur. 

 

Vizyonumuz

 

Ekmekcell ile tüm yurdumuzda ekmeği dijital hale getirerek, ekonomiye halkımızla beraber yön vermek ve büyük bir sosyal uyanışı sağlamak.