Nasıl Çalışıyoruz ?

NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

Askıda Ekmeğim Nerede ?

Askıya göndermiş olduğunuz ekmekleri, Askıda Ekmeğim Nerede butonuna basarak, ara yerine kayıt olduğunuz cep numaranızı girip ara dedikten sonra, ekmeğinizin hangi il, ilçede olduğunu, ve kaç adet olduğunu sistemden görebilirsiniz.

 

Askıda Ekmek Aboneliğinin Ayrı Bir Katılım Ücreti Var Mı?

 

 

Kesinlikle Yok. Sadece aylık sepete kaç adet ekmek bırakıyorsanız, bırakmış olduğunuz ekmeğin ücreti geçerlidir. Bu ücrette, bulunduğunuz şehrin ya da satın almak istediğiniz ilin ekmek fiyatlarıdır. Şuan için sadece abonelik başlattığınızda günlük,haftalık yada aylık olarak size hatırlatma bildirimi yada mesajı gelecektir. Daha sonra kendiniz sistemden Askıya Ekmek bırakabileceksiniz. İlerleyen dönemlerde kredi kartına otomatik talimat verme şeklinde gerçekleştirebileceksiniz.

 

İllere Göre Askıda Ekmek Ne Demek ?

Bulunduğunuz ilin ya da kendi şehrinizdeki Askıya ekmek bırakanların toplam sayısıdır. Sizde kendi ilinizin Askıda Ekmek sayısının yükselmesine katkı sağlayıp, iller arasında tatlı bir rekabete girebilirsiniz.

Ekmekcell Askıda Ekmek Aboneliğini Nasıl İptal Ederim?

 

Kayıt olduğunuz bireysel sayfanıza girerek,  "Abone Ol" bölümünde, "Aboneliği İptal Et" butonuna basarak  iptal edebilirsiniz.

 

Farklı Şehirlere Askıya Ekmek Bırakabilir Miyim ?

 

Tabiki. Ekmekcell Üye fırın işletmemiz bulunan illerimizden satın alıp, Askıya Ekmek bırakabilirsiniz.

 

Aldığım Ekmekleri İstediğim Şehirlere Gönderebilir Miyim ?

Evet. Aldığınız ekmekleri alım yaparken iller karşınıza çıkacak olup, orada istediğiniz ili seçebilirsiniz.

 

 

Şirket Olarak Aldığımız Adetleri Sepete Gönderebilir Miyiz ?

Evet gönderebilirsiniz. Askıda Ekmeğim Nerede butonundan şirketlerde nerede olduğunu görebilirler.

 

 

Ekmekcell Gönüllü Belgesini Nereden Alabilirim ?

Ekmekcell’ den en az 1 adet ekmek alan herkes, Belgelerim butonundan Ekmekcell Gönüllüsü Belgesini kendi adına oradan indirebilir ve bu belgeyi Sosyal Medyadan paylaşabilir. Bunun için telefon numaranızı Belgelerim butonuna yazıp bul dedikten sonra, kendi adınıza düzenlenmiş olan belgenizi indirmiş olacaksınız.

 

 

Bronz Gönüllü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

En az 1 adet Ekmekcell Satın alıp, Askıya bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

 

Gümüş Gönüllü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

En az 5 adet Ekmekcell Satın alıp, Askıya Bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

 

Altın Gönüllü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

En az 10 adet Ekmekcell Satın alıp, Askıya Bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

 

Şirket Gönüllülerimiz ya da Bireysel Gönüllülerimiz Sayfasında, Adımın Ve Ya Şirketimizin Yayınlanmasını İstemiyorum !

Ekmekcell, gönüllülerimizi teşvik etmek amaçlı, şirket ve şahısların Askıya bıraktıkları sayıyı ve isimleri yayınlamaktayız. Ancak Şirketinizin veya Bireysel Olarak İsminizin görünmesini istemediğiniz takdirde [email protected] adresimize ya da 08503045570 numaramızı arayıp bunu bildirdiğiniz takdirde isminizi ya da şirketinizin adı yayından kaldırılır.