Nasıl Çalışıyoruz ?

Nasıl Çalışıyoruz ?

Ekmekcell.com sitemizden istediğiniz ekmekcell sepetini yani ekmek adedini seçebilirsiniz. Miktarı seçtikten sonra hangi ile göndereceğinizi seçip, istediğiniz ile istediğiniz âdeti güncelleyebilir ve gönderebilirsiniz.(her ilin normal ekmek ücretleri ne ise, sitemizde de aynı fiyattır. www.ekmekcell.com üzerinden satın aldığınız ekmekleri üyemiz olan fırın işletmelerine toplamda en az 500 rakamına ulaşıldığında dağıtımını sağlar ve Askıda Ekmeğim nerede butonundan, göndermiş olduğunuz il ya da illerdeki hangi üye fırınlarımızda olduğunu görebilirsiniz.

 

Askıda Ekmeğim Nerede ?

Askıda Ekmeğim Nerede butonuna bastıktan sonra, adınızla arama yapıp listeden kendi isminizi bulup, göndermiş olduğunuz ekmeğinizin, hangi ilde olduğunu, ilçesini, hangi fırında ve kaç adet olduğunu ve üye fırınımızın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 

 

Askıda Ekmek aboneliği

Düzenli olarak Askıda Ekmek kampanyasına 2 şekilde katılabilirsiniz. Her iki sistemde de aylık olarak istediğiniz adet belirttikten sonra, düzenli olarak askıya ekmek bırakmış olacak ve bu her defasında belgelerinize bıraktığınız sayı yansıtılıp, belgenizi indirebileceksiniz.

 

 

Kredi Kartı ile Askıda Ekmek Aboneliği

Birinci olarak Askıda Ekmek Aboneliği sepetine giderek, kredi kartına aylık en az 1 adet yada istediğiniz adet kadar sepetteki ekmeği seçip, kartınızdan her ay düzenli olarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz. İmkana ve arzuya göre ayda 1 ekmek, 2 ekmek, 3 ekmek, gibi (sen belirle sepetinden sayıyı arttırabilirsiniz) istediğiniz adeti seçip, böylelikle düzenli Askıda Ekmek Aboneliği başlatabilirsiniz.

 

 

GSM Operatörleri ile Askıda Ekmek Aboneliği

Çok Yakında Hizmetinizde Olacak..