SORU-CEVAP

SORU-CEVAP

Askıda Ekmeğim Nerede ?

Askıya göndermiş olduğunuz ekmekleri, Askıda Ekmeğim Nerede butonuna basarak, ara yerine adınızı ve soyadınızı girip ara dedikten sonra ekmeğinizin hangi ilde ve ilçede olduğunu, hangi fırında ve kaç adet olduğunu ve üye fırın işletmemizin iletişim adresini görebilirsiniz.

Ekmek Adet Alımı En Az Kaç Olmalı ?

 

İster 1 adet, isterseniz sınırsız adet ekmekcell (ekmek) alımı gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ekmekcell Aboneliği Başlat Kampanyasına Katılımın Ayrı Bir Ücreti Var mı?

 

Kesinlikle Yok. Sadece aylık sepete kaç adet ekmek bırakıyorsanız, bırakmış olduğunuz ekmeğin ücreti geçerlidir. Bu ücrette, bulunduğunuz şehrin ya da satın almak istediğiniz ilin ekmek fiyatlarıdır.

 

İllere Göre Askıda Ekmekler Ne Demek ?

 

Bulunduğunuz ilin ya da kendi şehrinizdeki Askıya ekmek bırakanların toplam sayısıdır. Sizde kendi ilinizin Askıda Ekmek sayısının yükselmesine katkı sağlayıp, iller arasında tatlı bir rekabete girebilirsiniz.

 

Ekmekcell Aboneliğini İptal Ettirebilir miyim ?

[email protected]ekmekcell.com adresimize isim, soy isim, adres ve telefon numaranızı yazıp ekmekcell aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum yazıp gönderdikten sonra yeni bir aya geçtiğimizde aboneliğiniz iptal olacaktır.

Ya da 08503045570 numaralı hattımızı arayıp da aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

 

Bulunduğum İlde Ekmekcell Üye Fırınınız Yok, Yine de Alım Yapabilir miyim ?

Tabiki. Ekmekcell Üye fırın işletmemiz bulunan illerimizden satın alıp, gönderim yapabilirsiniz.

 

Aldığım Ekmekleri İstediğim Şehirlere Gönderebilir miyim ?

Evet. Aldığınız ekmekleri alım yaparken iller karşınıza çıkacak olup, orada istediğiniz illeri seçebilirsiniz.

 

Şirket Olarak Aldığımız Adetleri Sepete Gönderebilir miyiz? Bunun Nerede Olduğunu Görebiliyor muyuz ?

Evet gönderebilirsiniz. Ekmeğim nerede butonundan ayrıntılı olarak şirketlerde nerede olduğunu görebilirler.

 

Ekmekcell Gönüllü Belgesini Nereden Alabilirim ?

Ekmekcell’ den en az 1 adet ekmek alan herkes, Belgelerim butonundan Ekmekcell Gönüllüsü Belgesini kendi adına oradan indirebilir ve bu belgeyi Sosyal Medyadan paylaşabilir. Bunun için telefon numaranızı Belgelerim butonuna yazıp bul dedikten sonra, telefonunuza gelen sms kodunu butona tekrar yazarak kendi adınızsa düzenlenmiş olan belgenizi güvenli bir şekilde kendiniz indirmiş olacaksınız.

 

Bronz Gönüllü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

En az 1 adet Ekmekcell Satın alıp, Askıya bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

Gümüş Gönüllü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

En az 5 adet Ekmekcell Satın alıp, Askıya Bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

Altın Gönüllü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

En az 10 adet Ekmekcell Satın alıp, Askıya Bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

81 Şehirlerin Gönüllüsü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

 

81 adetli sepeti satın alıp, Askıya bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

405 Şehirlerin Gönüllüsü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

 

405 adetli sepeti satın alıp, Askıya bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

810 Şehirlerin Gönüllüsü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

 

810 adetli sepeti satın alıp, Askıya bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

8.100 Şehirlerin Gönüllüsü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

 

8.100 adetli sepeti satın alıp, Askıya bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

81.000 Şehirlerin Gönüllüsü Belgesini Nasıl Alabilirim ?

 

81.000 adetli sepeti satın alıp, Askıya bırakanlara verilir. Belgelerim menüsünden belgenizi indirebilir, sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

 

Şirket Gönüllülerimiz ya da Bireysel Gönüllülerimiz Sayfasında, Adımın ve ya Şirketimizin Yayınlanmasını İstemiyorum !

Ekmekcell, gönüllülerimizi teşvik etmek amaçlı, şirket ve şahısların Askıya bıraktıkları sayıyı ve isimleri yayınlamaktayız. Ancak Şirketinizin veya Bireysel Olarak İsminizin görünmesini istemediğiniz takdirde [email protected][email protected] adresimize ya da 08503045570 numaramızı arayıp bunu bildirdiğiniz takdirde isminizi ya da şirketinizin adı yayından kaldırılır.